Nabídka služeb

 Ž A L U Z I E  -  R O L E T Y -  V R A T A  -  S Í T Ě  -  T Ě S N Ě N Í
     
Plastová okna

 •   plastová okna a dveře z pětikomorových (KVINTERM) a tříkomorových (TRITERM)  profilů v systému
   jakosti podle ISO 9001.

Okenní profilové systémy TERMOLUX

Plastové okenní profily TERMOLUX jsou základním materiálem pro výrobu plastových oken. Lze si vybrat jeden ze dvou profilových systémů :

KVINTERM (více informací naleznete zde)
je pětikomorový okenní profilový systém s dorazovým těsněním stabilizovaný olovnatým nebo kalcium-zinkovým stabilizátorem

TRITERM (více informací naleznete zde)
je tříkomorový okenní profilový systém se středovým těsněním stabilizovaný olovnatým nebo kalcium-zinkovým stabilizátorem

Všechny profily jsou vyráběny z vysoce houževnatého, stabilizovaného PVC na moderní technologii dovezené z Rakouska. Oba systémy umožňují výrobu všech běžných tvarů oken a balkónových dveří a jejich spojování do okenních celků a prosklených stěn.

Varianty :

Základní provedení - profily v barvě bílé (RAL 9016) polepené ochrannou fólií
Dle přání zákazníka - profily polepené speciálními barevnými fóliemi RENOLIT
 - profily polepené fóliemi RENOLIT s dezénem imitujícím povrch dřeva

KVINTERM

Jedná se o moderní pětikomorový systém s šířkou hlavních profilů 75 mm a s dorazovým systémem těsnění. Umožňuje značnou variabilitu použití a poskytuje velmi dobré technické a architektonické možnosti. "Předsazené" křídlo a zešikmení vnějších pohledových ploch má značný estetický dopad a opticky zužuje pohledové plochy.

Šířka a rozložení pěti komor snižuje prostup tepla profilem na minimum ( koeficient prostupu tepla rámem a křídlem včetně výztuh  Uf = 1,12 W/(K.m2)) a spolu s větším zapuštěním izolačního dvojskla do křídlového profilu nadstandardně zabezpečuje požadavky stávajících norem. Minimalizováno je tak nebezpečí tvorby nežádoucího kondenzátu na vnitřní straně rámů, křídel i dvojskla.

Hlavní profily jsou konstruovány tak, aby bylo možno použít stejnou výztuhu u rámu, křídla i sloupku, což usnadňuje výrobu a snižuje náklady. I když je použito tzv. předsazené křídlo, je do něj možno osadit také rámový (široký) sloupek a naopak do rámu lze osadit úzký sloupek křídlový.

Profily jsou opatřeny standardní 16 mm širokou eurodrážkou pro kování. Mezi rámem a křídlem činí vzdálenost 12 mm a střed eurodrážky je vůči hraně rámu zapuštěn o 13 mm. Pro okování je tak možno použít všechny běžně používané typy celoobvodového kování. Odolnost proti vloupání zvyšuje posunutí kovací drážky blíže ke středu.

TRITERM

Profily jsou konstruovány jako tříkomorové a v souladu s normou RAL 716/1 je tloušťka obvodových stěn nosných profilů 3 mm.
Vnější okraj profilu rámu okna je opatřen drážkami (1) pro "naklapnutí" podkladního profilu a spojovacích, případně rozšiřovacích profilů. V profilu rámu okna a sloupku rámu je vytvořena zámková drážka (2) pro zasklívací lišty pro případ fixního zasklení. V rámu i ve sloupku rámu jsou přepážky (3) na venkovní straně konstruovány tak, aby umožňovaly dobrý odtok vody vodní drážkou. V sloupku rámu jsou navíc vytvořeny tvarované dutiny pro uchycení samořezných šroubů, které upevňují sloupek v rámu.
V profilech okenního a dveřního křídla je zámková drážka (4) pro zasklívací lišty a 16ti mm drážka (5) pro lišty kování. Dále jsou zde dvě drážky pro těsnění křídla (6) a drážka pro zasklívací těsnění. V okraji křídlových profilů je tvarová dutina, která slouží k snadnému a pevnému zašroubování samořezných šroubů upevňujících závěsy kování.
Zasklívací lišty jsou vyráběny s těsněním (9) koextrudovaným ze speciálního měkčeného plastu. Všechny zasklívací lišty jsou opatřeny identickým zámkem (10), který se "naklapne" do příslušné drážky v křídle nebo ve fixním rámu.
Spojovací lišta a kloubová spojka je opatřena zámkem, který je možno "naklapnout" do rámového profilu.
Všechny základní profily jsou tvarově řešeny tak, aby byly esteticky jednotné a sešikmením některých pohledových ploch je opticky dosaženo toho, že tento profilový systém působí subtilněji.
                                                 

 Žaluzie     -  horizontální    
                     Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

 •  meziokenní, EURO, imitace dřeva, DŘEVĚNÉ (25mm, 50mm)

hor_kovové

                          - vertikální

                 Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

 •  do interierů, plastové žaluzie, termostatické žaluzie, SCREEN
   šíře lamel 89 mm a 126 mm

 

 Speciální nabídka pro OBLOUKOVÁ okna a  ŠIKMINY.

Rolety látkové      

 • řetízkový nebo pružinový mechanismus pro všechna typová a střešní ok

      

 

Předokení žaluzie a rolety

 •  pružinový mechanizmus, motoricky, motoricky s dálkovým ovládáním

 

Markýzy
         
Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.

 • ruční, motorické s  dálkovým ovládáním    

 

Garážová vrata

 • sekční,výklopná, rolovací 
       

 

 

Doplňky

      Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodávána v barvě bílé a hnědé. 
 

 • sítě a síťové dveře proti hmyzu v aluminiovém rámu
 • silikonové těsnění do oken

Dodací lhůty

  • žaluzie horizontální a vertikální               do 7 dnů
  • venkovní žaluzie a rolety                         do 14 dnů
  • garážová vrata                                          do 20 dnů
  • markýzy                                                      do 20 dnů
  • plastová okna                                           do 21 dnů


 Záruka

   • 24 měsíců na všechny výrobky


Objednávku nám můžete poslat :

na adresu: Dosoudil Antonín
                     Trnkova 39
                     Olomouc
                     779 00

Tel: 608 353 994
e-mail: info@zaluziedosoudil.cz
              zaluzie.dosoudil@seznam.cz

 

 

 

12. 11. Benedikt

Zítra: Tibor

žaluzie Dosoudil

markýza

Návštěvnost stránek

041625
žaluzie Dosoudil